19.117
Bearbeitungen
Keine Bearbeitungszusammenfassung |
KKeine Bearbeitungszusammenfassung |
||
Zeile 10: | Zeile 10: | ||
}} | }} | ||
==Bugs & Special attributes | == Colors == | ||
{| cellpadding="0" style="text-align: center;" | |||
|[[Datei:KOFXI magaki S.jpg]] | |||
|[[Datei:KOFXI magaki X.jpg]] | |||
|[[Datei:KOFXI magaki T.jpg]] | |||
|[[Datei:KOFXI magaki C.jpg]] | |||
|[[Datei:KOFXI magaki R1S.jpg]] | |||
|[[Datei:KOFXI magaki R1X.jpg]] | |||
|[[Datei:KOFXI magaki R1T.jpg]] | |||
|[[Datei:KOFXI magaki R1C.jpg]] | |||
|- | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|[[Datei:BUTTON SQUARE_A.png]] | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|[[Datei:BUTTON CROSS_A.png]] | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|[[Datei:BUTTON TRIANGLE_A.png]] | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|[[Datei:BUTTON CIRCLE_A.png]] | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|R1 + [[Datei:BUTTON SQUARE_A.png]] | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|R1 + [[Datei:BUTTON CROSS_A.png]] | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|R1 + [[Datei:BUTTON TRIANGLE_A.png]] | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|R1 + [[Datei:BUTTON CIRCLE_A.png]] | |||
|- | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|A | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|B | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|C | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|D | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|E+A | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|E+B | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|E+C | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|E+D | |||
|} | |||
{| cellpadding="0" style="text-align: center;" | |||
|[[Datei:KOFXI magaki L1S.jpg]] | |||
|[[Datei:KOFXI magaki L1X.jpg]] | |||
|[[Datei:KOFXI magaki L1T.jpg]] | |||
|[[Datei:KOFXI magaki L1C.jpg]] | |||
|- | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|L1 + [[Datei:BUTTON SQUARE_A.png]] | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|L1 + [[Datei:BUTTON CROSS_A.png]] | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|L1 + [[Datei:BUTTON TRIANGLE_A.png]] | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|L1 + [[Datei:BUTTON CIRCLE_A.png]] | |||
|- | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|Start+A | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|Start+B | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|Start+C | |||
|colspan="1" style="background:#000000;color:#FFFFFF;"|Start+D | |||
|} | |||
==Bugs & Special attributes== | |||
Last Boss, not available on arcade & banned on console. | Last Boss, not available on arcade & banned on console. | ||
{{KOFXI_Navi}} | {{KOFXI_Navi}} |
Bearbeitungen