19.112
Bearbeitungen
K (→Frame Data) |
K (→Frame Data) |
||
Zeile 84: | Zeile 84: | ||
|- | |- | ||
| 6A(cancel)|| [[bild:kofxi_iori_6A(cancel).png]] || ? || 2? || Beispiel || Beispiel | | 6A(cancel)|| [[bild:kofxi_iori_6A(cancel).png]] || ? || 2? || Beispiel || Beispiel | ||
|- | |||
| 6A-A|| [[bild:kofxi_iori_6AA.png]] || ? || ? || Beispiel || Beispiel | |||
|- | |||
| 6A-A(cancel)|| [[bild:kofxi_iori_6AA(cancel).png]] || ? || ? || Beispiel || Beispiel | |||
|- | |- | ||
| 6B|| [[bild:kofxi_iori_6B_1.png]][[bild:kofxi_iori_6B_2.png]][[bild:kofxi_iori_6B_3.png]] || 20 || 1+3? || Beispiel || Beispiel | | 6B|| [[bild:kofxi_iori_6B_1.png]][[bild:kofxi_iori_6B_2.png]][[bild:kofxi_iori_6B_3.png]] || 20 || 1+3? || Beispiel || Beispiel |
Bearbeitungen