19.067
Bearbeitungen
Zeile 65: | Zeile 65: | ||
|- | |- | ||
| 236A|| 18|| 4+4|| KD|| +2||Lower hitbox than 236C | | 236A|| 18|| 4+4|| KD|| +2||Lower hitbox than 236C | ||
|- | |||
| j.236A|| 11|| 4+4|| KD|| ?||8F Landing recovery. Lower hitbox than j.236C. | |||
|- | |- | ||
| 236C|| 25|| 4+4|| KD|| +2||Higher hitbox than 236A | | 236C|| 25|| 4+4|| KD|| +2||Higher hitbox than 236A | ||
|- | |||
| j.236C|| 11|| 4+4|| KD|| ?||9F Landing recovery. Higher hitbox than j.236A. | |||
|- | |- | ||
| 214P|| 14|| 3|| +0|| -1||Rekka Starter. Deals 0 stun. | | 214P|| 14|| 3|| +0|| -1||Rekka Starter. Deals 0 stun. |
Bearbeitungen