19.067
Bearbeitungen
Zeile 78: | Zeile 78: | ||
| 214Px3>214K|| /|| /|| -3*|| -4*||Feint. 32F duration. Counterhit state F1-25. *=after 3rd 214P-hit. | | 214Px3>214K|| /|| /|| -3*|| -4*||Feint. 32F duration. Counterhit state F1-25. *=after 3rd 214P-hit. | ||
|- | |- | ||
| 632146P|| 7|| 2|| KD|| /||Command Throw. | |||
|- | |||
| 41236B|| 1|| 16|| KD|| /||High & Special counter | |||
|- | |||
| 41236D|| 1|| 16|| KD|| /||Mid counter | |||
|- | |||
| 41236E|| 2|| 16|| KD|| /||Low Counter | |||
|- | |||
| 214B|| 9|| 3|| KD|| /||Anti-Air Grab. Juggle anywhere. | |||
|- | |||
| 214D|| 15|| 3|| KD|| /||Anti-Air Grab. Juggle anywhere. Slower than 214B. | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" cellspacing="1" style="text-align: center; color:black;border: 1px solid #B5B5B5" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" cellspacing="1" style="text-align: center; color:black;border: 1px solid #B5B5B5" |
Bearbeitungen