19.067
Bearbeitungen
Zeile 66: | Zeile 66: | ||
| small A|| 7|| 6|| /|| /|| | | small A|| 7|| 6|| /|| /|| | ||
|- | |- | ||
| jump A|| 7|| 6|| /|| /|| | | jump A|| 7|| 6|| /|| /||F19 until landing completely invul (all directions). | ||
|- | |- | ||
| small B|| 8|| 6|| /|| /|| | |||
|- | |||
| up j.B|| 8|| 6|| /|| /|| | |||
|- | |||
| j.B|| 7|| 6|| /|| /|| | |||
|- | |||
| 236A|| 18|| 4+4|| KD|| +2||Lower hitbox than 236C | | 236A|| 18|| 4+4|| KD|| +2||Lower hitbox than 236C | ||
|- | |- |
Bearbeitungen