19.067
Bearbeitungen
Zeile 67: | Zeile 67: | ||
|- | |- | ||
| 236C|| 25|| 4+4|| KD|| +2||Higher hitbox than 236A | | 236C|| 25|| 4+4|| KD|| +2||Higher hitbox than 236A | ||
|- | |||
| 214P|| 14|| 3|| +0|| -1||Rekka Starter | |||
|- | |||
| 214Px2|| 9|| 3|| -5|| -6|| | |||
|- | |||
| 214Px3|| 13|| 3|| -14|| -15|| | |||
|- | |||
| 214Px4|| 10|| 4|| || || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen