19.065
Bearbeitungen
Keine Bearbeitungszusammenfassung |
|||
Zeile 57: | Zeile 57: | ||
! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Startup | ! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Startup | ||
! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Active | ! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Active | ||
! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | | ! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Hit | ||
! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | | ! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Guard | ||
! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Note | ! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Note | ||
|- | |- | ||
Zeile 72: | Zeile 72: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_adelheid_5A(f).png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_adelheid_5A(f).png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |4 | | style="background-color:#F9F9F9;" |4 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |4 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
Zeile 88: | Zeile 88: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_adelheid_5B(f).png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_adelheid_5B(f).png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |8 | | style="background-color:#F9F9F9;" |8 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |4 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
Zeile 104: | Zeile 104: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_adelheid_5C(f).png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_adelheid_5C(f).png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |15 | | style="background-color:#F9F9F9;" |15 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |7 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
Zeile 120: | Zeile 120: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_adelheid_5D(f).png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_adelheid_5D(f).png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |15 | | style="background-color:#F9F9F9;" |15 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |4 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
Zeile 128: | Zeile 128: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_adelheid_5E.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_adelheid_5E.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |11 | | style="background-color:#F9F9F9;" |11 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |6 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''6B''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''6B''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_adelheid_6B_1.png]][[bild:kofxi_adelheid_6B_2.png]][[bild:kofxi_adelheid_6B_3.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_adelheid_6B_1.png]][[bild:kofxi_adelheid_6B_2.png]][[bild:kofxi_adelheid_6B_3.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |7 | | style="background-color:#F9F9F9;" |7/27* | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |6+2 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |S | | style="background-color:#F9F9F9;" |S | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |2. Hit Overhead & Knockdown. | | style="background-color:#F9F9F9;" |2. Hit Overhead & Knockdown. *=if first hit whiffs. Cancel version is the same. | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''6B(cancel)''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''6B(cancel)''' | ||
Zeile 224: | Zeile 208: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |S | | style="background-color:#F9F9F9;" |S | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |hits low | | style="background-color:#F9F9F9;" |hits low | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''3A''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_adelheid_3A.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |15 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |S | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Launcher | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''3A(cancel)''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_adelheid_3A(cancel).png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |S | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Launcher | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen