19.130
Bearbeitungen
Zeile 74: | Zeile 74: | ||
| j.B|| 7|| 6|| /|| /|| | | j.B|| 7|| 6|| /|| /|| | ||
|- | |- | ||
| small C|| 9|| 5|| /|| /||same hitbox as up j.C | |||
|- | |||
| up j.C|| 9|| 5|| /|| /||Same hitbox as small C | |||
|- | |||
| j.C|| 9|| 5|| /|| /|| | |||
|- | |||
| small D|| 9|| 6|| /|| /||same hitbox as up j.D | |||
|- | |||
| up j.D|| 9|| 6|| /|| /||Same hitbox as small D | |||
|- | |||
| j.D|| 9|| 6|| /|| /|| | |||
|- | |||
| small E|| || || /|| /|| | |||
|- | |||
| j.E|| || || /|| /|| | |||
|- | |||
| 236A|| 18|| 4+4|| KD|| +2||Lower hitbox than 236C | | 236A|| 18|| 4+4|| KD|| +2||Lower hitbox than 236C | ||
|- | |- |
Bearbeitungen