19.130
Bearbeitungen
Zeile 68: | Zeile 68: | ||
| 236C|| 25|| 4+4|| KD|| +2||Higher hitbox than 236A | | 236C|| 25|| 4+4|| KD|| +2||Higher hitbox than 236A | ||
|- | |- | ||
| 214P|| 14|| 3|| +0|| -1||Rekka Starter | | 214P|| 14|| 3|| +0|| -1||Rekka Starter. Deals 0 stun. | ||
|- | |- | ||
| 214Px2|| 9|| 3|| -5|| -6|| | | 214Px2|| 9|| 3|| -5|| -6|| Deals 0 stun. | ||
|- | |- | ||
| 214Px3|| 13|| 3|| -14|| -15|| | | 214Px3|| 13|| 3|| -14|| -15|| Deals 0 stun. | ||
|- | |- | ||
| 214Px4|| 10|| 4|| || || | | 214Px4|| 10|| 4|| || ||Knockdown. Deals 0 stun. | ||
|- | |- | ||
| 214Px3>214K|| /|| /|| -3*|| -4*||Feint. 32F duration. Counterhit state F1-25. *=after 3rd 214P-hit. | |||
|- | |||
|} | |} | ||
kopf 21 | |||
ch bis 25 | |||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" cellspacing="1" style="text-align: center; color:black;border: 1px solid #B5B5B5" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" cellspacing="1" style="text-align: center; color:black;border: 1px solid #B5B5B5" |
Bearbeitungen