19.071
Bearbeitungen
Zeile 141: | Zeile 141: | ||
|- | |- | ||
| 236C || 18 || 3+6 || KD|| -11/-3*||*=close/far. | | 236C || 18 || 3+6 || KD|| -11/-3*||*=close/far. | ||
|- | |||
| 646A || 15 || 8*2 || KD|| -46||F4-9 Guard Point. Hard Knockdown. QS OK. Does not hit against crouched opponents. No combo damage scaling. | |||
|- | |||
| 646C || 15 || 12*2 || KD|| -66||F4-9 Guard Point. Launch & QS OK. Does not hit against crouched opponents. No combo damage scaling. | |||
|- | |- | ||
| 214B || 7 || 4+4 || KD|| -15|| | | 214B || 7 || 4+4 || KD|| -15|| | ||
Zeile 564: | Zeile 568: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |KD | | style="background-color:#F9F9F9;" |KD | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |-46 | | style="background-color:#F9F9F9;" |-46 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |F4-9 Guard Point. Hard Knockdown. QS OK. Does not hit against crouched opponents. Pattern = abacabac. | | style="background-color:#F9F9F9;" |F4-9 Guard Point. Hard Knockdown. QS OK. Does not hit against crouched opponents. No combo damage scaling. Pattern = abacabac. | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''646C''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''646C''' | ||
Zeile 572: | Zeile 576: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |KD | | style="background-color:#F9F9F9;" |KD | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |-66 | | style="background-color:#F9F9F9;" |-66 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |F4-9 Guard Point. Launch & QS OK. Does not hit against crouched opponents. Pattern = abacabacabac | | style="background-color:#F9F9F9;" |F4-9 Guard Point. Launch & QS OK. Does not hit against crouched opponents. No combo damage scaling. Pattern = abacabacabac | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''214B''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''214B''' |
Bearbeitungen