389
Bearbeitungen
Zeile 46: | Zeile 46: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |80 | | style="background-color:#F9F9F9;" |80 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |nein | | style="background-color:#F9F9F9;" |nein | ||
| | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |cl.C | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |78(55+23) | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |S | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |cl.D | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |70 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |S | |||
==Crouching Normals== | ==Crouching Normals== |
Bearbeitungen