19.105
Bearbeitungen
Zeile 26: | Zeile 26: | ||
}} | }} | ||
==Frame Data== | ==Frame Data== | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" cellspacing="1" style="text-align: center; color:black;border: 1px solid #B5B5B5" | |||
|+Short List | |||
|- | |||
! Move !! S!! A!! Hit!! Grd!! Note | |||
|- | |||
| 5A(c) || 4 || 4|| +5|| +4 || | |||
|- | |||
| 5A(f)|| 6 || 4|| +4 || +3 || | |||
|- | |||
| 5B(c)|| 5 || 2|| +4|| +3 ||Low Hit | |||
|- | |||
| 5B(f)|| 5 || 3|| -2|| -3|| | |||
|- | |||
| 5C(c)|| 5 || 3+2+2|| -5|| -6|| | |||
|- | |||
| 5C(f)|| 16 || 2+9|| -8|| -9|| | |||
|- | |||
| 5D(c)|| 13 || 3+5|| -2|| -3|| | |||
|- | |||
| 5D(f)|| 14 || 3|| -7|| -8|| | |||
|- | |||
| 5E|| 17 || 8|| KD|| -7|| | |||
|- | |||
| 6A|| 25 || 4|| -7|| -8||Overhead | |||
|- | |||
| 6B|| 18 || 3+3|| -5|| -6|| | |||
|- | |||
| 2A|| 6 || 6|| +1|| +0|| | |||
|- | |||
| 2B|| 6 || 5|| +1|| +0|| | |||
|- | |||
| 2C|| 7 || 4|| -8|| -9|| | |||
|- | |||
| 2D|| 14 ||9 || KD|| -10|| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" cellspacing="1" style="text-align: center; color:black;border: 1px solid #B5B5B5" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" cellspacing="1" style="text-align: center; color:black;border: 1px solid #B5B5B5" | ||
|+ Standing Attacks | |+ Standing Attacks |
Bearbeitungen