19.130
Bearbeitungen
Zeile 179: | Zeile 179: | ||
| Shen || <span style="color:#FF0000"> Whiff </span> || Hit | | Shen || <span style="color:#FF0000"> Whiff </span> || Hit | ||
|- | |- | ||
| Terry || | | Terry || Hit || Hit | ||
|- | |- | ||
| Kim || | | Kim || <span style="color:#FF0000"> Whiff </span> || <span style="color:#FF0000"> Whiff </span> | ||
|- | |- | ||
| Duck King || x || x | | Duck King || Hit || Hit | ||
|- | |||
| Vanessa || Hit || Hit | |||
|- | |||
| Mary || Hit || Hit | |||
|- | |||
| Ramon || Hit || Hit | |||
|- | |||
| Ryo || Hit || Hit | |||
|- | |||
| Yuri || <span style="color:#FF0000"> Whiff </span> || <span style="color:#FF0000"> Whiff </span> | |||
|- | |||
| King || Hit || Hit | |||
|- | |||
| Elisabeth || <span style="color:#FF0000"> Whiff </span> || <span style="color:#FF0000"> Whiff </span> | |||
|- | |||
| Duolon|| Hit || Hit | |||
|- | |||
| Benimaru || x || x | |||
|- | |- | ||
| K' || <span style="color:#FF0000"> Whiff </span> || <span style="color:#FF0000"> Whiff </span> | | K' || <span style="color:#FF0000"> Whiff </span> || <span style="color:#FF0000"> Whiff </span> | ||
Zeile 191: | Zeile 209: | ||
| Maxima || Hit || Hit | | Maxima || Hit || Hit | ||
|- | |- | ||
| Jenet || x || x | |||
|- | |||
| Gato || x || x | |||
|- | |||
| Griffon || x || x | |||
|- | |||
| Ralf || x || x | |||
|- | |||
| Clark || x || x | |||
|- | |||
| Whip || x || x | |||
|- | |||
| Malin || x || x | |||
|- | |||
| Kasumi || x || x | |||
|- | |||
| Eiji || x || x | |||
|- | |||
| Athena || x || x | |||
|- | |||
| Kensou || x || x | |||
|- | |||
| Momoko || x || x | |||
|- | |||
| Adelheid || x || x | |||
|- | |||
| Gai || x || x | |||
|- | |||
| Hayate || x || x | |||
|- | |||
| Jyazu || x || x | |||
|- | |||
| Silber || x || x | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Bearbeitungen