19.067
Bearbeitungen
Zeile 63: | Zeile 63: | ||
|- | |- | ||
| 2D|| 8|| 4|| KD|| +1|| | | 2D|| 8|| 4|| KD|| +1|| | ||
|- | |||
| small A|| 7|| 6|| /|| /|| | |||
|- | |||
| jump A|| 7|| 6|| /|| /|| | |||
|- | |- | ||
| 236A|| 18|| 4+4|| KD|| +2||Lower hitbox than 236C | | 236A|| 18|| 4+4|| KD|| +2||Lower hitbox than 236C |
Bearbeitungen