19.071
Bearbeitungen
Zeile 179: | Zeile 179: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''623C''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''623C''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9; text-align: left;" |Startup 3F > 6F | | style="background-color:#F9F9F9; text-align: left;" |Startup 3F > 6F | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''214B>6D''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9; text-align: left;" |Slides way shorter now | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''LDM''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''LDM''' | ||
Zeile 229: | Zeile 232: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''623P(cancel)''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''623P(cancel)''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9; text-align: left;" |Slightly more Startup. | | style="background-color:#F9F9F9; text-align: left;" |Slightly more Startup. | ||
|- | |||
! colspan="2" style="background:#e6e6e6;" | '''Adeleid''' | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''236P''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9; text-align: left;" |Drastically reduced duration (buff) | |||
|- | |- | ||
! colspan="2" style="background:#e6e6e6;" | '''Silber''' | ! colspan="2" style="background:#e6e6e6;" | '''Silber''' |
Bearbeitungen