19.071
Bearbeitungen
Zeile 98: | Zeile 98: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''Defense & Stun''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''Defense & Stun''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" style="text-align: left;" |Defense & Stun modifiers have been normalized. | | style="background-color:#F9F9F9;" style="text-align: left;" |Defense & Stun modifiers have been normalized. | ||
|- | |||
! colspan="2" style="background:#e6e6e6;" | '''Ash''' | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''6A''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9; text-align: left;" |Invulnerable F1-11. | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''6A(cancel)''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9; text-align: left;" |Invulnerable F1-9. | |||
|- | |- | ||
! colspan="2" style="background:#e6e6e6;" | '''Oswald''' | ! colspan="2" style="background:#e6e6e6;" | '''Oswald''' |
Bearbeitungen