15.581
Bearbeitungen
Zeile 105: | Zeile 105: | ||
|style="background-color:#ffffff" |[[Playstation3]], [[XBOX360]] | |style="background-color:#ffffff" |[[Playstation3]], [[XBOX360]] | ||
|style="background-color:#ffffff" |T6BR | |style="background-color:#ffffff" |T6BR | ||
|style="background-color:#ffffff" |N/A | |||
|- | |||
|style="background-color:#ffffff" |[[BlazBlue: Continuum Shift]] | |||
|style="background-color:#ffffff" |[[Playstation3]], [[XBOX360]] | |||
|style="background-color:#ffffff" |BBCS | |||
|style="background-color:#ffffff" |N/A | |style="background-color:#ffffff" |N/A | ||
|} | |} |