19.074
Bearbeitungen
Zeile 79: | Zeile 79: | ||
|- | |- | ||
| Saving Shift|| ? || n*|| /|| /|| 0 || 0 || / || 0 ||Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | | Saving Shift|| ? || n*|| /|| /|| 0 || 0 || / || 0 ||Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | ||
|- | |||
| Backdash|| / || 21|| /|| /|| / || / || / || / ||F5-17 airborne, F18-21 recovery. | |||
|- | |- | ||
| 2A|| 8 || 3|| <span style="color: blue;">+4</span>|| <span style="color: blue;">+3</span>|| 4 || 6 || 5 || 6 | | 2A|| 8 || 3|| <span style="color: blue;">+4</span>|| <span style="color: blue;">+3</span>|| 4 || 6 || 5 || 6 |
Bearbeitungen