19.117
Bearbeitungen
Zeile 7: | Zeile 7: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''Finalists''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''Finalists''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" style="text-align: left;"| Zakuroman, Tobidogu-San, Yanjirou | | style="background-color:#F9F9F9;" style="text-align: left;"| Zakuroman, Tobidogu-San, Yanjirou | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''3rd place''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" style="text-align: left;"| Kyuntakuya, Yukito, Uguu / Kodzuka, Kentucky, Shou | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen