19.112
Bearbeitungen
Zeile 82: | Zeile 82: | ||
| 6A(can)|| 16 || 18|| <span style="color: red;">-7</span>|| <span style="color: red;">-8</span>|| 7|| 9|| 8|| 10|| 6|| 14||SC | | 6A(can)|| 16 || 18|| <span style="color: red;">-7</span>|| <span style="color: red;">-8</span>|| 7|| 9|| 8|| 10|| 6|| 14||SC | ||
|- | |- | ||
| 6B|| 15 || 12|| <span style="color: red;">-7</span>|| <span style="color: red;">-8</span>|| 15|| || || | | 6B|| 15 || 12|| <span style="color: red;">-7</span>|| <span style="color: red;">-8</span>|| 15|| 20|| 14||16|| 12|| 14||SC | ||
|- | |- | ||
| Saving Shift|| ? || n*|| /|| /|| 9/10*|| || || 0|| || || Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | | Saving Shift|| ? || n*|| /|| /|| 9/10*|| || || 0|| || || Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | ||
Zeile 98: | Zeile 98: | ||
| 3D*|| 10 || 9|| <span style="color: red;">-12</span>|| <span style="color: red;">-13</span>|| 13|| 17|| 14||16|| 12|| 14||*=Cancel Version. SC, airborne. CH-State from F15. | | 3D*|| 10 || 9|| <span style="color: red;">-12</span>|| <span style="color: red;">-13</span>|| 13|| 17|| 14||16|| 12|| 14||*=Cancel Version. SC, airborne. CH-State from F15. | ||
|- | |- | ||
| small A|| 9 || 6 || || || 4|| || | | small A|| 9 || 6 || || || 4|| 5|| 6|| 8|| 6|| 8|| | ||
|- | |- | ||
| j.A|| 6 || 8 || || || || 5|| | | j.A|| 6 || 8 || || || || 5|| 7|| 7|| 9|| 7|| 8|| | ||
|- | |- | ||
| small B|| 7 || 8 || || || 6|| || | | small B|| 7 || 8 || || || 6|| 8|| 8|| 10|| 8|| 8||Can crossup | ||
|- | |- | ||
| j.B || 9 || 7+1 || || || 7|| || | | j.B || 9 || 7+1 || || || 7|| 9|| 9|| 11|| 9|| 8||Can crossup | ||
|- | |- | ||
| | | up B|| 7 || 8 || || || 7|| 9|| 9||11|| 9|| 8|| | ||
|- | |- | ||
| small C|| 10 || 4 || || || 11|| || | | small C|| 10 || 4 || || || 11|| 14|| 13|| 15|| 12|| 14||SC, Can crossup | ||
|- | |- | ||
| j.C || 10 || 5 || || || 12|| || | | j.C || 10 || 5 || || || 12|| 15|| 14|| 16|| 13|| 14||SC, Can crossup | ||
|- | |- | ||
| small D || 11 || 4 || || || 11|| || | | small D || 11 || 4 || || || 11|| 14|| 14|| 16|| 12|| 14||Slightly more stun than j.C | ||
|- | |- | ||
| j.D || 11 || 4 || || || 12|| || | | j.D || 11 || 4 || || || 12|| 15|| 15|| 17|| 13|| 14||Slightly more stun than j.C | ||
|- | |- | ||
| j.E || 14 || 10 || || || 13|| || || | | j.back D || 11 || 4 || || || 12|| 15|| 13|| 15|| 13|| 14||Same hitbox as j.D. | ||
|- | |||
| small E || 14 || 10 || || || 13|| || || || || ||Can crossup. Same hitbox as j.E. | |||
|- | |||
| j.E || 14 || 10 || || || 13|| || || || || ||Can crossup. Same hitbox as small E. | |||
|- | |- | ||
| 236A|| 11 || 12|| KD|| <span style="color: red;">-7</span>|| 10|| || ||5-6|| || || ||- | | 236A|| 11 || 12|| KD|| <span style="color: red;">-7</span>|| 10|| || ||5-6|| || || ||- |
Bearbeitungen