19.130
Bearbeitungen
Zeile 589: | Zeile 589: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''>A>C>E>B>A>C''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''>A>C>E>B>A>C''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild: | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_momoko_236236KACEBAC_1.png]][[bild:kofxi_momoko_236236KACEBAC_2.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |16 | | style="background-color:#F9F9F9;" |16 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |3+3 | | style="background-color:#F9F9F9;" |3+3 | ||
Zeile 597: | Zeile 597: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''>A>C>E>B>A>C>E''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''>A>C>E>B>A>C>E''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild: | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_momoko_236236KACEBACE_1.png]][[bild:kofxi_momoko_236236KACEBACE_2.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |3/9* | | style="background-color:#F9F9F9;" |3/9* | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |3+6 | | style="background-color:#F9F9F9;" |3+6 | ||
Zeile 605: | Zeile 605: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''>A>C>E>B>A>C>D''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''>A>C>E>B>A>C>D''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild: | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_momoko_236236KACEBACD.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |45 | | style="background-color:#F9F9F9;" |45 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |6 | | style="background-color:#F9F9F9;" |6 | ||
Zeile 611: | Zeile 611: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |-4 | | style="background-color:#F9F9F9;" |-4 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Ender. Hits crossup. F11-64 low profile. F13-33 no collision. F65-69 regular recovery. | | style="background-color:#F9F9F9;" |Ender. Hits crossup. F11-64 low profile. F13-33 no collision. F65-69 regular recovery. | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''>A>C>E>B>D''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_momoko_236236KACEBACD_1.png]][[bild:kofxi_momoko_236236KACEBACD_2.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |24/30* | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |3+3 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |-5 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |-10 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Both hits hit low. Does not cause pushback. Can be QSed. | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen