19.130
Bearbeitungen
Zeile 284: | Zeile 284: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''Wall Jump''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_ramon_jump_wall.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |7 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |/ | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Starts moving after 7F | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen