19.130
Bearbeitungen
Zeile 56: | Zeile 56: | ||
|- | |- | ||
| 6A(cancel)|| [[bild:kofxi_maxima_6A(cancel).png]] || 18 || 5 || -11 || -12 || Overhead | | 6A(cancel)|| [[bild:kofxi_maxima_6A(cancel).png]] || 18 || 5 || -11 || -12 || Overhead | ||
|- | |||
| Saving Shift|| [[bild:kofxi_maxima_saving.png]]|| ? || n* || / || / ||Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen