19.130
Bearbeitungen
Zeile 77: | Zeile 77: | ||
|- | |- | ||
| GC|| 6 || 4|| KD|| <span style="color: red;">-?</span>|| ?|| ?|| | | GC|| 6 || 4|| KD|| <span style="color: red;">-?</span>|| ?|| ?|| | ||
|- | |||
| 6A|| 19 || 18|| KD|| <span style="color: red;">-15</span>|| 18|| 12-14|| Hard Knockdown. Wall Bounce on CH | |||
|- | |||
| 6A*|| 16 || 18|| <span style="color: red;">-7</span>|| <span style="color: red;">-8</span>|| 19|| 6-8|| *=Cancel Version. | |||
|- | |||
| 6B|| 15 || 12|| <span style="color: red;">-7</span>|| <span style="color: red;">-8</span>|| 17|| 10-12|| SC | |||
|- | |||
| Saving Shift|| ? || n*|| /|| /|| 9/10*|| 0||Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | |||
|- | |- | ||
| 2A|| 7 || 3|| <span style="color: blue;">+4</span>|| <span style="color: blue;">+3</span>|| 6|| 5-7|| SC, Kara Cancel | | 2A|| 7 || 3|| <span style="color: blue;">+4</span>|| <span style="color: blue;">+3</span>|| 6|| 5-7|| SC, Kara Cancel | ||
Zeile 85: | Zeile 93: | ||
|- | |- | ||
| 2D|| 8 ||3+6 || KD|| <span style="color: red;">-9</span>|| 20|| 12-13|| SC, Kara Cancel. | | 2D|| 8 ||3+6 || KD|| <span style="color: red;">-9</span>|| 20|| 12-13|| SC, Kara Cancel. | ||
|- | |- | ||
| 3D|| 15 || 9|| KD|| <span style="color: red;">-13</span>|| 25|| 12-14|| SC, airborne. CH-State from F15. | | 3D|| 15 || 9|| KD|| <span style="color: red;">-13</span>|| 25|| 12-14|| SC, airborne. CH-State from F15. | ||
Zeile 180: | Zeile 182: | ||
|- | |- | ||
| 6B(cancel) || [[Bild:kofxi_k_6B(cancel).png]] || || 15 || 12 || -6 || -7 ||SC | | 6B(cancel) || [[Bild:kofxi_k_6B(cancel).png]] || || 15 || 12 || -6 || -7 ||SC | ||
|- | |||
| Saving Shift|| [[Bild:kofxi_k_saving.png]] || || ? || n* || / || / ||Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen