19.112
Bearbeitungen
Zeile 378: | Zeile 378: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |minus | | style="background-color:#F9F9F9;" |minus | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Runs faster than 214A. | | style="background-color:#F9F9F9;" |Runs faster than 214A. | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |214P>214A | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[Bild:kofxi_oswald_214P,214P.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |6 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |4 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |-19 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Startup starts after 214P active time ends. Same hitbox as 214P>214C. | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |214P>214P | | style="background-color:#F9F9F9;" |214P>214P | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[Bild:kofxi_oswald_214P,214P.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[Bild:kofxi_oswald_214P,214P.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |8 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |5 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |Startup starts after 214P active time ends. Same hitbox as 214P>214A. | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Rekka>214P | | style="background-color:#F9F9F9;" |Rekka>214P |
Bearbeitungen