19.130
Bearbeitungen
Zeile 271: | Zeile 271: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Special Cancel. *=on block / on hit. | | style="background-color:#F9F9F9;" |Special Cancel. *=on block / on hit. | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''3D(chain)''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_duck_3D(chain).png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |5 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |-12 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Launch (juggle). | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Bearbeitungen