15.581
Bearbeitungen
Zeile 458: | Zeile 458: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |None | | style="background-color:#F9F9F9;" |None | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Immortal Flow | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |WC | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |B | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Twilight Flow | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |WC | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |1B | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
Zeile 467: | Zeile 476: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Cagemaster | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |WC | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |1[B],B | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Shameless | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |WR | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |B | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Rising Ivy | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |jB | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Reverse Immortal | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |TA | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |B | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Deep Immortal | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |WCTA | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |B | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | |