105
Bearbeitungen
Zeile 210: | Zeile 210: | ||
== Tierlist == | == Tierlist == | ||
High Tier | {|border="1" | ||
|'''High Tier''' | |||
|- | |||
|Kevin | |||
|- | |||
|B.Jenet | |||
|- | |||
|Gato | |||
Mid Tier | |- | ||
|Kain | |||
|- | |||
|Grant | |||
|- | |||
|'''Mid Tier''' | |||
|- | |||
|Kim Dong Hwan | |||
|- | |||
|Kim Jae Hoon | |||
|- | |||
Low Tier | |Terry Bogard | ||
|- | |||
|Butt/Marco | |||
|- | |||
|Hotaru | |||
|- | |||
|Hokutomaru | |||
|- | |||
|Rock Howard | |||
|- | |||
|Freeman | |||
|- | |||
|'''Low Tier''' | |||
|- | |||
|Tizoc | |||
|} | |||
= Charakter = | = Charakter = |
Bearbeitungen