15.581
Bearbeitungen
(→Guides) |
|||
Zeile 57: | Zeile 57: | ||
|style="background:#DBDBDB"|'''Link:''' | |style="background:#DBDBDB"|'''Link:''' | ||
|style="background:#F1F1F1"|[http://www.arcadiamagazine.com/cgi-bin/product_view.cgi?id=210 Produktseite] | |style="background:#F1F1F1"|[http://www.arcadiamagazine.com/cgi-bin/product_view.cgi?id=210 Produktseite] | ||
|} | |||
= Charakter = | |||
{| cellspacing="1" style="text-align: center; color:black;" | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5"|[[File:BBCS_Navi_Arakune.jpg|link=Arakune(BBCS)]] | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5"|[[File:BBCS_Navi_Bang.jpg|link=Bang Shishigami(BBCS)]] | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5"|[[File:BBCS_Navi_Carl.jpg|link=Carl Clover(BBCS)]] | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|- | |||
|style="height:10px;width:10px"| | |||
|- | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5"|[[File:BBCS_Navi_Hakumen.jpg|link=Hakumen(BBCS)]] | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5"|[[File:BBCS_Navi_Jin.jpg|link=Jin Kisaragi(BBCS)]] | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5"|[[File:BBCS_Navi_Lambda.jpg|link=Λ-11(BBCS)]] | |||
|- | |||
|style="height:10px;width:10px"| | |||
|- | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5"|[[File:BBCS_Navi_Litchi.jpg|link=Litchi Faye Ling(BBCS)]] | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5"|[[File:BBCS_Navi_Noel.jpg|link=Noel Vermillion(BBCS)]] | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5"|[[File:BBCS_Navi_Rachel.jpg|link=Rachel Alucard(BBCS)]] | |||
|- | |||
|style="height:10px;width:10px"| | |||
|- | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5"|[[File:BBCS_Navi_Ragna.jpg|link=Ragna The Bloodedge(BBCS)]] | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5"|[[File:BBCS_Navi_Tager.jpg|link=Iron Tager(BBCS)]] | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5"|[[File:BBCS_Navi_Taokaka.jpg|link=Taokaka(BBCS)]] | |||
|- | |||
|style="height:10px;width:10px"| | |||
|- | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5"|[[File:BBCS_Navi_Tsubaki.jpg|link=Tsubaki Yayoi(BBCS)]] | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5"|[[File:BBCS_Navi_Hazama.jpg|link=Hazama(BBCS)]] | |||
|} | |} | ||