15.581
Bearbeitungen
(→Guides) |
(→Guides) |
||
Zeile 38: | Zeile 38: | ||
|- | |- | ||
|'''Link:''' | |'''Link:''' | ||
|[http://www.arcadiamagazine.com/cgi-bin/product_view.cgi?id=216 | |[http://www.arcadiamagazine.com/cgi-bin/product_view.cgi?id=216 Produktseite] | ||
|} | |||
= Soundtrack = | |||
{| | |||
|rowspan="5"|[[Datei:KOFXIII OST.jpg|130px|Bild]] | |||
|- | |||
|'''Nr:''' | |||
|KDSD-00379-00380 | |||
|- | |||
|'''Release:''' | |||
|2010-08-04 | |||
|- | |||
|'''CDs:''' | |||
|1 | |||
|- | |||
|'''Link:''' | |||
|[http://www.team-e.co.jp/products/kdsd-00379-00380.html Produktseite], [http://www.amazon.co.jp/gp/product/B003NUOT7Y?ie=UTF8&tag=teamentertain-22&linkCode=as2&camp=247&creative=1211&creativeASIN=B003NUOT7Y Amazon] | |||
|} | |} | ||