19.071
Bearbeitungen
Zeile 57: | Zeile 57: | ||
|- | |- | ||
| 6B ||14 || 6 || <span style="color: blue;">+2</span> || <span style="color: blue;">+1</span> ||Feet invul from F1. Airborne F1-26. 7F landing recovery. | | 6B ||14 || 6 || <span style="color: blue;">+2</span> || <span style="color: blue;">+1</span> ||Feet invul from F1. Airborne F1-26. 7F landing recovery. | ||
|- | |||
| Saving Shift ||? || n* || / || / ||Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | |||
|- | |- | ||
| 2A ||5 || 4 || <span style="color: blue;">+5</span> || <span style="color: blue;">+4</span> || | | 2A ||5 || 4 || <span style="color: blue;">+5</span> || <span style="color: blue;">+4</span> || | ||
Zeile 241: | Zeile 243: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |+1 | | style="background-color:#F9F9F9;" |+1 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Feet invul from F1. Airborne F1-26. 7F landing recovery. | | style="background-color:#F9F9F9;" |Feet invul from F1. Airborne F1-26. 7F landing recovery. | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''Saving Shift''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_kensou_saving.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |n* | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |/ | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |/ | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen