19.100
Bearbeitungen
K (→Combos) |
|||
Zeile 52: | Zeile 52: | ||
| 2A|| 5 || 2|| 6|| +4|| +3|| | | 2A|| 5 || 2|| 6|| +4|| +3|| | ||
|- | |- | ||
| 2B|| 5 || 5|| 6|| + | | 2B|| 5 || 5|| 6|| +2|| +1|| | ||
|- | |- | ||
| 2C|| 8 || 5|| 12|| + | | 2C|| 8 || 5|| 12|| +4|| +3|| | ||
|- | |- | ||
| 2D|| 8 || 4|| 13|| KD|| + | | 2D|| 8 || 4|| 13|| KD|| +3|| | ||
|- | |||
|small A|| 4 || 8|| ?|| /|| /||Same hitbox as j.A | |||
|- | |||
|j.A|| 4 || 12|| ?|| /|| /||Same hitbox as small A | |||
|- | |||
|up A|| 7 || 7|| ?|| /|| /|| | |||
|- | |||
|small B|| 8 || 8|| ?|| /|| /||Same hitbox as j.B | |||
|- | |||
|j.B|| 8 || 3|| ?|| /|| /||Same hitbox as small B | |||
|- | |||
|up B|| 6 || 8|| ?|| /|| /|| | |||
|- | |||
|small C|| 7 || 4|| ?|| /|| /||Same hitbox as j.C | |||
|- | |||
|j.C|| 10 || 6|| ?|| /|| /||Same hitbox as small C | |||
|- | |||
|up C|| 3 || 7|| ?|| /|| /|| | |||
|- | |||
|small D|| 12 || 4|| ?|| /|| /||Same as j.D | |||
|- | |||
|j.D|| 12 || 4|| ?|| /|| /||Same as small D | |||
|- | |||
|up D|| 10 || 10|| ?|| /|| /|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen