19.067
Bearbeitungen
Zeile 78: | Zeile 78: | ||
|- | |- | ||
| 6A(can)|| 14|| 15|| -15|| -16|| | | 6A(can)|| 14|| 15|| -15|| -16|| | ||
|- | |||
| Saving Shift|| ? || n*|| /|| /||Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | |||
|- | |- | ||
| 3C|| 19 || 18|| KD|| -4|| | | 3C|| 19 || 18|| KD|| -4|| |
Bearbeitungen