19.068
Bearbeitungen
Zeile 95: | Zeile 95: | ||
| 236C|| 37 || +17/+28* || *= on block / on hit. Beides nah dran. | | 236C|| 37 || +17/+28* || *= on block / on hit. Beides nah dran. | ||
|- | |- | ||
| 623A|| 5 || | | 623A|| 5 || -31~34? || Counter Hit State in Teilen der Recovery. | ||
|- | |- | ||
| 623C|| 3 || | | 623C|| 3 || minus || Beispiel | ||
|- | |- | ||
| 214B|| 15 || Beispiel || | | 214B|| 15 || -3 || Beispiel | ||
|- | |||
| 214B>6B|| || -1* || *= nah dran | |||
|- | |||
| 214B>6D|| || -14* || *= nah dran | |||
|- | |- | ||
| 214D || 22 || Beispiel || Beispiel | | 214D || 22 || Beispiel || Beispiel |
Bearbeitungen