19.074
Bearbeitungen
Zeile 403: | Zeile 403: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |4 | | style="background-color:#F9F9F9;" |4 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Same as smalljump D. | | style="background-color:#F9F9F9;" |Same as smalljump D. | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''Smalljump E''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_gai_smalljump_E.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |12 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |4 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Same as jump E. | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''Jump E''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_gai_jump_E.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |12 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |4 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Same as smalljump E. | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen