19.081
Bearbeitungen
Zeile 391: | Zeile 391: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |5 | | style="background-color:#F9F9F9;" |5 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Same as smalljump C. | | style="background-color:#F9F9F9;" |Same as smalljump C. | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''Smalljump D''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_gai_smalljump_D.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |11 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |3 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Same as jump D. | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''Jump D''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_gai_jump_D.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |12 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |4 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Same as smalljump D. | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen