19.065
Bearbeitungen
Zeile 76: | Zeile 76: | ||
|- | |- | ||
| GC || 7 || 3|| KD|| <span style="color: red;">-?</span> || | | GC || 7 || 3|| KD|| <span style="color: red;">-?</span> || | ||
|- | |||
| 6A || 23 || 2|| <span style="color: blue;">+1</span>|| <span style="color: blue;">+0</span> ||Overhead, Kara-Cancel into Super works | |||
|- | |||
| Saving Shift || ? || n*|| /|| / ||Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | |||
|- | |- | ||
| 2A || 4 || 3|| <span style="color: blue;">+6</span>|| <span style="color: blue;">+5</span> || | | 2A || 4 || 3|| <span style="color: blue;">+6</span>|| <span style="color: blue;">+5</span> || | ||
Zeile 266: | Zeile 270: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |+0 | | style="background-color:#F9F9F9;" |+0 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |"Mad Spin Hammer". Overhead, Kara-Cancel into Super works | | style="background-color:#F9F9F9;" |"Mad Spin Hammer". Overhead, Kara-Cancel into Super works | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''Saving Shift''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_duck_saving.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |n* | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |/ | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |/ | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen