19.117
Bearbeitungen
Zeile 51: | Zeile 51: | ||
|- | |- | ||
| GC||9 || 19||KD ||<span style="color: red;">-?</span> || | | GC||9 || 19||KD ||<span style="color: red;">-?</span> || | ||
|- | |||
| Saving Shift||? || n*||/ ||/||Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | |||
|- | |- | ||
| 2A||4 || 4||<span style="color: blue;">+3</span> || <span style="color: blue;">+2</span> ||Chains, SC | | 2A||4 || 4||<span style="color: blue;">+3</span> || <span style="color: blue;">+2</span> ||Chains, SC | ||
Zeile 139: | Zeile 141: | ||
|- | |- | ||
| GC|| [[Bild:kofxi_geese_GC.png]] ||7|| 19||KD ||-? || | | GC|| [[Bild:kofxi_geese_GC.png]] ||7|| 19||KD ||-? || | ||
|- | |||
| Saving Shift|| [[Bild:kofxi_geese_saving.png]] ||?|| n*||/ ||/ ||Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen