876
Bearbeitungen
(Logo vergrößert) |
(→Charaktere: added table) |
||
Zeile 175: | Zeile 175: | ||
= Charaktere = | = Charaktere = | ||
{| cellspacing="1" style="text-align: center; color:black;" | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_akatsuki.png|x150px|link=Akatsuki(UNIST)]]<br/>Akatsuki | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_byakuya.png|x150px|link=Byakuya(UNIST)]]<br/>Byakuya | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_carmine.png|x150px|link=Carmine(UNIST)]]<br/>Carmine | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_chaos.png|x150px|link=Chaos(UNIST)]]<br/>Chaos | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_eltnum.png|x150px|link=Eltnum(UNIST)]]<br/>Eltnum | |||
|- | |||
|style="height:10px;width:10px"| | |||
|- | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_enkidu.png|x150px|link=Enkidu(UNIST)]]<br/>[[Enkidu(UNIST)|Enkidu]] | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_gordeau.png|x150px|link=Gordeau(UNIST)]]<br/>Gordeau | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_hilda.png|x150px|link=Hilda(UNIST)]]<br/>Hilda | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_hyde.png|x150px|link=Hyde(UNIST)]]<br/>Hyde | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_linne.png|x150px|link=Linne(UNIST)]]<br/>Linne | |||
|- | |||
|style="height:10px;width:10px"| | |||
|- | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_merkava.png|x150px|link=Merkava(UNIST)]]<br/>Merkava | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_mika.png|x150px|link=Mika(UNIST)]]<br/>[[Mika(UNIST)|Mika]] | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_nanase.png|x150px|link=Nanase(UNIST)]]<br/>Nanase | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_orie.png|x150px|link=Orie(UNIST)]]<br/>Orie | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_phonon.png|x150px|link=Phonon(UNIST)]]<br/>Phonon | |||
|- | |||
|style="height:10px;width:10px"| | |||
|- | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_seth.png|x150px|link=Seth(UNIST)]]<br/>Seth | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_vatista.png|x150px|link=Vatista(UNIST)]]<br/>Vatista | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_waldstein.png|x150px|link=Waldstein(UNIST)]]<br/>Waldstein | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_wagner.png|x150px|link=Wagner(UNIST)]]<br/>[[Wagner(UNIST)|Wagner]] | |||
|style="height:10px;width:5px"| | |||
|style="background-color: #F7F7F7;border: 1px solid #B5B5B5; width: 150px;"|[[File:UNIST_chibi_yuzuhira.png|x150px|link=Yuzuhira(UNIST)]]<br/>Yuzuhira | |||
|- | |||
|style="height:10px;width:10px"| | |||
|} | |||
= Twitter Tech = | = Twitter Tech = |