15.581
Bearbeitungen
(→Guides) |
|||
Zeile 45: | Zeile 45: | ||
THE KING OF FIGHTERS XIII Original Soundtrack | THE KING OF FIGHTERS XIII Original Soundtrack | ||
{| | {| text-align="left" style="border: solid 1px #7B7B7B" cellspacing="1" cellpadding="0" | ||
|rowspan=" | |style="background:#DBDBDB" rowspan="6"|[[Datei:KOFXIII OST.jpg|130px|Bild]] | ||
|- | |- | ||
|''' | |style="background:#DBDBDB;width:80px"|'''ISBN:''' | ||
| | |style="background:#F1F1F1;width:200px"|978-4-04-726745-9 | ||
|- | |- | ||
|''' | |style="background:#DBDBDB"|'''Nr:''' | ||
| | |style="background:#F1F1F1"|KDSD-00379-00380 | ||
|- | |- | ||
|''' | |style="background:#DBDBDB"|'''Release:''' | ||
| | |style="background:#F1F1F1"|2010-08-04 | ||
|- | |- | ||
|'''Link:''' | |style="background:#DBDBDB"|'''CDs:''' | ||
|[http://www.team-e.co.jp/products/kdsd-00379-00380.html Produktseite], [http://www.amazon.co.jp/gp/product/B003NUOT7Y?ie=UTF8&tag=teamentertain-22&linkCode=as2&camp=247&creative=1211&creativeASIN=B003NUOT7Y Amazon] | |style="background:#F1F1F1"|2 | ||
|- | |||
|style="background:#DBDBDB"|'''Link:''' | |||
|style="background:#F1F1F1"|[http://www.team-e.co.jp/products/kdsd-00379-00380.html Produktseite], [http://www.amazon.co.jp/gp/product/B003NUOT7Y?ie=UTF8&tag=teamentertain-22&linkCode=as2&camp=247&creative=1211&creativeASIN=B003NUOT7Y Amazon] | |||
|} | |} | ||