15.581
Bearbeitungen
Zeile 45: | Zeile 45: | ||
|#6 | |#6 | ||
|27.04.2010-29.04.2010 | |27.04.2010-29.04.2010 | ||
|Tokyo (Tokyo Leisure Land Akihabara) | |Tokyo (Tokyo Leisure Land Akihabara) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Aichi (Game King Joy) | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Hiroshima (Amibara Hiroshima) | |||
|- | |- | ||
|#7 | |#7 |