15.581
Bearbeitungen
Zeile 39: | Zeile 39: | ||
|[http://www.asmo-am.co.jp/ Asmo Amusement] | |[http://www.asmo-am.co.jp/ Asmo Amusement] | ||
|- | |- | ||
| | |#5 | ||
| | |23.04-24.04.2010 | ||
| | |HK | ||
|- | |||
|#6 | |||
|27.04.2010-29.04.2010 | |||
|Tokyo (Tokyo Leisure Land Akihabara), Aichi (Game King Joy), Hiroshima (Amibara Hiroshima) | |||
|- | |||
|#7 | |||
|01.05.2010-05.05.2010 | |||
|Tokyo (Ad Ace Ogikubo Nishiguchi), Aichi (Game Fantasian Nagakute), Kyoto (neo amusement space a-cho) | |||
|} | |} | ||