15.581
Bearbeitungen
Zeile 298: | Zeile 298: | ||
{| cellspacing="1" style="text-align: left; color:black; border: 1px solid #B5B5B5" | {| cellspacing="1" style="text-align: left; color:black; border: 1px solid #B5B5B5" | ||
| style="width: | | style="width:300px;background-color:#F9F9F9;" | '''Quota''' | ||
| style="width: | | style="width:300px;background-color:#F9F9F9;" | 10 wins | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | '''Heal Amount''' | | style="background-color:#F9F9F9;" | '''Heal Amount''' | ||
Zeile 338: | Zeile 338: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [37] Fei Long | | style="background-color:#F9F9F9;" | [37] Fei Long | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | [03] ** Cammy | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | [08] M. Bison | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | [13] Gouken | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | [18] Dhalsim | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | [23] Blanka | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | [28] ** Cammy | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | [33] M. Bison | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | [38] Gouken | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [04] Akuma | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [09] Gen | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [14] Rufus | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [19] Dan | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [24] Chun-Li | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [29] Akuma | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [34] Gen | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [39] Rufus | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [05] Ryu | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [10] Zangief | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [15] E. Honda | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [20] Vega | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [25] Abel | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [30] Ryu | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [35] Zangief | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [40] E. Honda | |||
|} | |} | ||
=== Level 5 === | === Level 5 === |