19.130
Bearbeitungen
K (→Quick Guide) |
|||
Zeile 73: | Zeile 73: | ||
|- | |- | ||
| 5E|| 9 || 8|| KD|| +2|| | | 5E|| 9 || 8|| KD|| +2|| | ||
|- | |||
| GC|| 8 || 8|| KD|| -?|| | |||
|- | |- | ||
| 2A|| 4 || 3|| +6|| +5|| | | 2A|| 4 || 3|| +6|| +5|| | ||
Zeile 227: | Zeile 229: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |+2 | | style="background-color:#F9F9F9;" |+2 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''GC''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_eiji_GC.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |8 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |8 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |KD | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |-? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Bearbeitungen