19.130
Bearbeitungen
K (→Frame Data) |
K (→Frame Data) |
||
Zeile 150: | Zeile 150: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''6A(cancel)''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''6A(cancel)''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_ramon_6A(cancel).png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_ramon_6A(cancel).png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
Zeile 211: | Zeile 195: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_ramon_2D.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_ramon_2D.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |13 | | style="background-color:#F9F9F9;" |13 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''3B''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxiramon_3B_1.png]][[bild:kofxiramon_3B_2.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |19 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''3B(cancel)''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_ramon_3B(cancel).png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? |
Bearbeitungen