19.071
Bearbeitungen
K (→Frame Data) |
|||
Zeile 302: | Zeile 302: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |4 | | style="background-color:#F9F9F9;" |4 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |7 | | style="background-color:#F9F9F9;" |7 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''smalljump back C''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_ryo_smalljump_back_C.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |7 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |3 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''smalljump up C''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_ryo_smalljump_up_C.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |7 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |3 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''smalljump forward C''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_ryo_smalljump_forward_C.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |7 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |3 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
|- | |- |
Bearbeitungen