19.071
Bearbeitungen
Zeile 434: | Zeile 434: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |<span style="color: red;">-19</span> | | style="background-color:#F9F9F9;" |<span style="color: red;">-19</span> | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Overhead. Invul on legs F1-40. | | style="background-color:#F9F9F9;" |Overhead. Invul on legs F1-40. | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''623K>623K''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_ramon_623K,623K.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |40 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |KD | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |/ | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Followup to 623B/D. | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''214A''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''214A''' |
Bearbeitungen