19.065
Bearbeitungen
K (→Frame Data) |
|||
Zeile 88: | Zeile 88: | ||
|- | |- | ||
| 3A(can) || 7|| 2|| -5|| -6|| 8|| 9|| 7|| 7|| | | 3A(can) || 7|| 2|| -5|| -6|| 8|| 9|| 7|| 7|| | ||
|- | |||
| j.A || 7|| 6|| || || || || || || | |||
|- | |||
| small B || 7|| 12|| || || || || || || | |||
|- | |||
| j.B || 5|| 12|| || || || || || || | |||
|- | |||
| j.C || 12|| 6|| || || || || || || | |||
|- | |||
| j.D || 11|| 2|| || || || || || || | |||
|- | |||
| j.E || 14|| 8|| || || || || || || | |||
|- | |||
| 214A(1)|| 5|| 1|| || || || || || ||Smaller hitbox than 214C(1) | |||
|- | |||
| 214A(2)|| || 4|| || || || || || ||Runs slower than 214C(2) | |||
|- | |||
| 214C(1)|| 5|| 1|| || || || || || ||Bigger hitbox than 214A(1) | |||
|- | |||
| 214C(2)|| || 5|| || || || || || ||Runs faster than 214A(2) | |||
|- | |||
| 214P>214A|| 6|| 4|| KD|| -19|| || || || ||Startup starts after 214P active time. | |||
|- | |||
| 214P>214C|| 8|| 5|| KD|| -20|| || || || || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen