15.581
Bearbeitungen
Zeile 25: | Zeile 25: | ||
|style="background-color:#ffffff" |[[Playstation3]], [[XBOX360]], [[PC]] | |style="background-color:#ffffff" |[[Playstation3]], [[XBOX360]], [[PC]] | ||
|style="background-color:#ffffff" |SF4 | |style="background-color:#ffffff" |SF4 | ||
|style="background-color:#ffffff" |[[XBOX360]] | |style="background-color:#ffffff" |[[XBOX360]],[[Playstation3]] | ||
|- | |- | ||
|style="background-color:#ffffff" |[[BlazBlue: Calamity Trigger]] | |style="background-color:#ffffff" |[[BlazBlue: Calamity Trigger]] | ||
|style="background-color:#ffffff" |[[Playstation3]], [[XBOX360]] | |style="background-color:#ffffff" |[[Playstation3]], [[XBOX360]] | ||
|style="background-color:#ffffff" |BB | |style="background-color:#ffffff" |BB | ||
|style="background-color:#ffffff" |[[Playstation3]] | |style="background-color:#ffffff" |[[Playstation3]], [[XBOX360]] | ||
|- | |||
|style="background-color:#ffffff" |[[Tekken 6: Bloodline Rebellion]] | |||
|style="background-color:#ffffff" |[[Playstation3]], [[XBOX360]] | |||
|style="background-color:#ffffff" |T6BR | |||
|style="background-color:#ffffff" |[[Playstation3]], [[XBOX360]] | |||
|} | |} | ||