15.581
Bearbeitungen
Zeile 29: | Zeile 29: | ||
|style="background-color:#ffffff" |[[Playstation3]], [[XBOX360]] | |style="background-color:#ffffff" |[[Playstation3]], [[XBOX360]] | ||
|style="background-color:#ffffff" |BB | |style="background-color:#ffffff" |BB | ||
|- | |||
|style="background-color:#ffffff" |[[The King of Fighters XII]] | |||
|style="background-color:#ffffff" |[[TaitoTypeX²]], [[Playstation3]], [[XBOX360]] | |||
|style="background-color:#ffffff" |kofxii, kof12 | |||
|- | |- | ||
|style="background-color:#ffffff" |[[Street Fighter III 3rd Strike: Fight for the Future|Street Fighter III 3rd Strike]] | |style="background-color:#ffffff" |[[Street Fighter III 3rd Strike: Fight for the Future|Street Fighter III 3rd Strike]] |